Nav elementor

איפה להשקיע את הכסף שלך, כדי להגיע לחופש כלכלי?

איפה להשקיע את הכסף שלך, כדי להגיע לחופש כלכלי?

עד כמה הייתם רוצים ליצור לעצמיכם ביטחון כלכלי, עבורכם ועבור המשפחה שלכם, ולקבל הכנסה פאסיבית שאינה תלויה ישירות בכמה שעות עבודתכם היום/השבוע/החודש?

לבצע השקעה חכמה, שתעבוד עבורכם כמו מכונה כלכלית שמייצרת עבורכם כסף, ומאפשרת לכם חיים יותר נוחים ובטוחים להרבה שנים קדימה?

אני בטוח שזה משהו שכל אחד היה רוצה לעצמו, ועל דבר אחד אין מחלוקת:

השקעה בנדל"ן זהו אחד מאפיקי ההשקעה הכי משתלמים ובטוחים שקיימים כיום, שמאפשרים להשיג בדיוק את זה.

אין דרך יותר נוחה ובטוחה לגרום לכסף שלכם לעבוד, מאשר להפוך לבעלים של נכס מבוקש מניב ורווחי, שייצר לכם הכנסה שוטפות על בסיס חודשי ויעבוד עבורכם.

כך שהשאלה היחידה היא: איך עושים את זה הכי טוב, והכי נכון? ולא פחות חשוב: איך נמנעים מטעויות שיכולות לתקוע לנו "מקלות בגלגלים"?

בדקות הקרובות, אני הולך להראות לכם איך לבחור נכון את ההשקעה שתהיה הכי טובה, בטוחה ורווחית עבורכם.

אתן לכם ממש צ'קליסט מדויק של כללים ותובנות שיעזרו לכם לדאוג רק לטובת האינטרסים שלכם, כדי שתוכלו ליצור במו ידיכם את העתיד הכלכלי הכי יציב, בטוח ועשיר שביכולתכם להשיג.

ולא פחות חשוב – אני אזהיר אתכם ממלכודות מסוכנות שצריך להכיר אותן ולהימנע מהן, כדי ששום דבר לא יכשיל את ההשקעה שלכם או יחבל בסיכויים שלכם להגיע למקסימום הצלחה ורווחיות.

אז בואו קודם כל נתחיל מהשאלה הכי מתבקשת: איפה משקיעים?

אם המחירים והמיסוי של דירות בארץ היו יותר שפויים (ביחס לכמות המשכורות), והשכירות הייתה מהווה חלק גדול יותר ממחיר הדירה ממה שהיא היום, אני מניח שרובינו היינו מעדיפים להחזיק מספר דירות נחמדות בארץ, משכירים אותן, וגם יכולים לחיות בעצמנו ברמת חיים גבוהה מאוד.

אבל לצערינו הרב, מה אני אגיד לכם.. מחירי הדירות בארץ מרקיעי שחקים שלא לדבר עם בית פרטי, והם כבר מזמן לא ריאליים או ברי השגה עבור רוב האנשים.

דירה ממוצעת בישראל כיום מצריכה יותר מ-150 משכורות מלאות כדי לשלם עליה! מספר מטורף, יותר אפילו מערי-על שידועות ביוקר הגבוה שלהן כמו טוקיו וניו יורק.

ואגב, לא מדובר כאן רק על מחירי הבתים עצמם, אלא על כמות הכסף האמיתית שאנחנו משלמים שאנחנו משלמים כדי לקנות את הבית.

ישנו מחיר נסתר, שרוב האנשים לא לוקחים אותו בחשבון, והוא קשור לעניין המשכנתאות וההחזרים.

בהרבה מקרים, במיוחד כשיש משכנתא גדולה, הריביות שאנו משלמים במשך כל כך הרבה שנים על המשכנתא, גורמות לנו בסופו של דבר לשלם סכום כמעט כפול ממחיר הדירה שאנחנו רוכשים.

אז איך עדיין אפשר להשקיע בנדל"ן בלי להתאמץ ולעשות את זה סופר רווחי?

הפתרון הוא – להשקיע בחו"ל, שם המצב שונה לחלוטין!

לא סתם השקעות נדל"ן בחו"ל הפכו בתקופה האחרונה ליותר ויותר נפוצות ומבוקשות בקרב משקיעים ישראלים.

בית פרטי בחו"ל יכול לעלות רבע ואפילו פחות ממחיר של דירה בישראל, ואפשר להתחיל להשקיע מסכומים יחסית קטנים, ועדיין לקבל הכנסה חודשית יפה מהשכרת הדירה.

כסף שמושקע בנדל"ן בחו"ל, יכול בקלות לעשות פי 3 ויותר רווח מאותו הכסף שמושקע בנדל"ן בישראל.

במחיר של דירה אחת בלבד בישראל, אפשר בקלות לקנות 4-6 דירות לא פחות טובות בחו"ל, וההכנסה מהן תהיה פי 3 יותר גבוהה מאשר ההכנסה מדירה שהיינו רוכשים באותו הסכום בארץ.

ומדובר כאן על הכנסה פאסיבית שיכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש לאורך זמן.

תחשבו איזה הבדל זה יכול לעשות בחיים שלכם:

זה יכול לאפשר לכם לחיות בארץ בשכירות ברמה הגבוהה ביותר, לטוס יותר לחו"ל וליהנות יותר מהחיים וממה שאתם אוהבים, לטפח פרוייקטים אישיים ותחביבים יקרים, ואפילו יישאר עוד כסף פנוי מהשכרת הנכסים.

וכל זאת, בלי לגעת במשכורת הרגילה שלכם.

ומה שהכי יפה, זה שהשוכרים הם אלו שממנים לכם את הדירה או הבית דרך דמי השכירות שהם משלמים לכם מדי חודש, ולמעשה קונים לכם נכס שנשאר ב-100% שלכם וממשיך להכניס לכם כסף שנים רבות קדימה.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמיכם: "אם זה כל כך טוב, אז למה לא כולם עושים את זה?"

התשובה כאן די טריוויאלית: קודם כל, בגלל שזה לא משהו שגרתי. הרי כולנו גדלנו על זה שהמסלול הנכון בחיים הוא לרכוש מקצוע טוב ולמצוא עבודה בשכר גבוה.

רוב האנשים חושבים קודם כל על עבודה בתור מקור הכנסה עיקרי, ולא על "השקעה בנדל"ן". זה לא בפוקוס שלהם והם לא רואים בזה הזדמנות מובנות מאליה.

ומי שכן מבין שיש כאן הזדמנות, מופיעים אצלו חששות ופחדים, שאנשים לא יודעים איך לפתור אותם בגלל חוסר ידע:

  • איך למצוא נכס טוב להשקעה? ממה להתחיל?
  • איך לוודא שעשית עסקה טובה?
  • אם הנכס רחוק ולא בהישג יד, איך לנהל אותו ממדינה אחרת? לא שולטים בשפה כל כך… לא מכירים את החוקים במדינות זרות…
  • איך מטפלים בבעיות ותיקונים בנכס אם אנחנו נמצאים כל כך רחוק?
  • איך אני אמור לדאוג להכניס דיירים?
  • וכן הלאה וכן הלאה.

נראה שיש הרבה דברים שצריך להבין ולשלוט בהם, וזה מפחיד.

הפחד הזה מוצדק לחלוטין, אבל הנקודה היא, שאתם בכלל לא חייבים להיות אלה שדואגים לפתרונות האלה בעצמיכם – אבל עדיין תוכלו להרוויח את התשואה הגבוהה שלכם בדיוק באותה צורה.

תבינו משהו:

אתם ממש לא חייבים להיות כרישי נדל"ן שיודעים לעשות את הכל לבד כדי ליהנות מכל היתרונות שהשקעת נדל"ן רווחית ומניבה נותנת, ועדיין אתם יכולים להרוויח את התשואה הגבוהה שלכם בדיוק באותה צורה.

בלי להתעסק בעצמכם עם דברים כמו הכנסת דיירים והחתמות חוזים, בלי לדאוג לבירוקרטיות בשפות זרות, בלי לדאוג בשום צורה לתיקונים והזמנות אנשי מקצוע…

כי יש מישהו שיטפל בזה עבורכם בצורה המקצועית ביותר.

 
כעת יש לנו הזדמנות להשקיע בבית למגורים, וליהנות מרווחים מדהימים במשך שנים קדימה! ובניגוד לישראל, אתה אפילו לא תצטרך סכומים של מיליונים בשביל זה – אלא אפשר להתחיל להשקיע אפילו מסכומים נמוכים יחסית, של כ-180,000 ₪, שיהפכו אותך לבעל נכס מבוקש באזור, שהביקוש אליו רק צפוי להתגבר ולעלות בעתיד הנראה לעין.